Obserwatorzy

wtorek, 20 grudnia 2011

Starazolin HydroBalance One


Już jakiś czas temu pisałam Wam o tym, że moje oczy cierpią od nadmiaru komputera. Dosyć skutecznie ratowałam się wtedy poniższym zestawem... Jednak miał on jedną zasadniczą wadę...


Otóż wszystkie krople do oczu mają bardzo krótką datę ważności, a całkiem sporą pojemność. Nie lubię marnotrawstwa i nie uśmiecha mi się wyrzucanie zazwyczaj około połowy opakowania takich kropli. Kiedy na wielu blogach pojawiła się możliwość wygrania innowacyjnych kropli Starazolin, postanowiłam spróbować szczęścia i udało mi się :-) Mam swoje krople, które już przetestowałam!


Na czym polega innowacyjność tych kropli? Otóż tak jak widzicie krople zapakowane są w pojedyncze naboje. W moim promocyjnym opakowaniu jest dwanaście jednorazowych pojemników zawierających 0,5 ml kropli. Niby proste rozwiązanie, ale jednocześnie jakie wymyślne i rzadkie!


Krople spełniają swoje zadanie. Pomagają przy podrażnieniach, przesuszonych oczach, dają przyjemną ulgę,  uczucie komfortu i nawilżenie. Korzystam z kropli wtedy, kiedy moje oczy potrzebują realnej pomocy. Przyznam, że 0,5 ml to dość sporo i raczej ciężko zakroplić sobie oczy taką dużą ilością. Ampułki te mogłyby być jeszcze mniejsze! Wtedy byłoby już całkowicie idealnie!


Na skórę wokół oczu aktualnie stosuję kolejny żel z Flos-lek! Muszę stwierdzić, że żele te nie powalają na kolana, ale dają takie przyjemne odświeżenie okolic oczu, że nieustannie je kupuje...


6 komentarzy:

 1. Fajnie, że ktoś w końcu wpadł na taki pomysł.
  Bardzo pomocny post :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chyba też potrzebuję takich kropli ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z tobą co do żeli pod oczu z flos leku.Krople też posiadam,wygrałam u jednej z blogerek.

  OdpowiedzUsuń
 4. moje oczy też wołają o ratunek! 8(

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostałaś otagowana, zapraszam: http://scoobyciasteczka.blogspot.com/2011/12/tag-postanowienia-2012.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Czemu nie?


  Mam i lubię wiekszosc produktów które pokazala.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny!
Wszelkie komentarze mile widziane :-)